Kolazh me episode nga filmat e realizuar nga regjisori Fehmi Hoshafi (VIDEO)

0

 

 

Nderim dhe respekt per kontributin e regjisorit Fehmi Hoshafi dhe vepren e tij si nje nga themeluesit e zhanrit te komedise ne kinematografine shqiptare. Lamtumire mjeshter!

 

 

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here