Ja si duket sot Fredi i “Pallatit 176”

0

 

 

Është një nga personazhet kryesorë tek komedia “Pallati 176”, një komedi që cilësohet më e dashura për shqiptarët.

Bëhet fjalë për aktorin Gëzim Rudi, i cili në komedi njihet si Fredi. Por si duket ai sot, a ka ndryshuar shumë?

Kanë kaluar 33 vite nga shfaqja e premierës dhe ja si duket sot Fredi.

 

 

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here