Ja si duket sot dhe ku jeton Gjino nga “14 vjeç dhëndër”

0

 

 

E sigurisht, që kemi qeshur të gjithë me batutat e djaloshit, që në film mbante emrin Gjino dhe që e martuan që 14-vjeç.

 

Aktori që luajti rolin e Gjinos, quhet Admir Sorra. Sot ai ka ndryshuar shumë dhe shumë pak ngjason me Gjinon e dikurshëm.

 

Aktualisht ai jeton në Vlorë, por disa vite më parë ai ka jetuar edhe jashtë shtetit. Aktori sot është një burrë i pashëm, por buzëqeshjen naive të Gjinos e ka ruajtur ende.

 

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here