“HOROSKOPI”, HUMOR NGA ESTRADA E QYTETIT TE BERATIT

0

 

Nga spektakli “E shtuna gazmore e nje qyteti”; interpretojne aktoret: Sejfulla Myftari dhe Pranvera Veizi.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here