Friday, July 1, 2022

MOST POPULAR

Aktorja Merita Dabulla (1957)

Merita Dabulla ka lindur në 18 Janar 1957 në qytetin e Tiranës. Në vitin 1975 përfundon Liceun Artistik “Jordan Misja” për balet dhe emërohet...

TECH

Aktorja Merita Dabulla (1957)

Merita Dabulla ka lindur në 18 Janar 1957 në qytetin e Tiranës. Në vitin 1975 përfundon Liceun Artistik “Jordan Misja” për balet dhe emërohet...

Aktori i njohur korçar Ligoraq Riza

Ligoraq Riza Datelindja:  18 janar 1951 Vendlindja:  Korçe Nenshtetesia: Shqiptar

LIFE

DESIGN

LATEST VIDEOS

- Advertisement -

TECH POPULAR

TRAVEL

Brunilda Halluni (1965)

    Brunhilda Halluni (Vera): Dritat e qytezes, P:Kinostudioja ,”Shqiperia e Re”1983. Brunilda Halluni u lind ne Tirane me 21 shkurt 1965. Aktore, interpretoi ne disa filma si;...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!