Saturday, January 22, 2022

DON'T MISS

KOMEDIA “14 VJEÇ DHENDER” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

  Komedia "14 vjeç dhëndër" ështe vënë në skenë nga Pedagogu Birçe Hasko: Skenografia: Lefter Ceko; vizatimet: Llambi Blido; regjisore: Vera Grabocka; Interpretojnë aktorët: Josif Koci...

Regjisori Milkani: Xhodën e qëmtuam që të ri, ishte fotozhenik

    Regjisori Piro Milkani ka shprehur ngushëllimet për familjarët e aktorit Xhevdet Ferri i cili u nda nga jeta ditën e sotme pas betejës me...

Aktori Bujar Asqeriu, ne nje rrefim per rolet dhe jeten! NE...

      Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Nën lëkurën e tij janë mishëruar rreth 120 personazhe të papërsëritshëm që u kanë përcjellë...

LATEST ARTICLES

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!