FILMI “KOSTANDINI” – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

0

 

“Kostandini”, film me regji dhe skenar nga Llazi Sërbo; me aktorët: Sokol Saraçi; Perika Gjezi; Hajrie Rondo; Sotiraq Çili; Redina Tila.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here