“Erdhi me 8 bodigardë”, Ermal Mamaqi zbulon sa e pagoi kryeministrin Rama në filmin ‘I love Tropoja’: Iku dhe pa ngrënë!

0

 

 

Kryeministrin Edi Rama do ta shohim si aktor në “I love Tropoja”, një film që pritet të ketë një sukses të madh në të gjitha kinematë e vendit gjatë viti 2020.

Kryeministri Rama do shfaqet me paruke të zeza, lente dhe syze, e nga ky transformim thuajse nuk njihet.

Ditën e djeshme producenti dhe regjisori i filmit “I love Tropoja”, Ermal Mamaqi ishte i ftuar në emisionin “Siluete” në RTSH, ku zbuloi më shumë për këtë projekt kinematografik. Ermali zbuloi se Edi Rama do të luajë rolin e dajës në “I love Tropoja”.

I pyetur nga moderatorët nëse e ka paguar Ramën, Ermali u përgjigj: “S’e kam paguar, erdhi dhe iku pa ngrënë. Kishte 8 badigard”.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here