Elbasan, lagja Kala, 1979 & 2015

0

 

 

Nga Kozma Borova

Elbasan, lagja Kala, foto te bera ne te njejtin vend ne vitet 1979 (nga filmi “Pertej mureve te gurta”) dhe 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here