E njihni vogëlushin në foto? Sot është moderatori më i njohur shqiptar

0

 

 

Ai sot është një prej moderatorëve më të dashur për publikun shqiptar. Të dielat me të tashmë janë kthyer në traditë për shumë familje në vend.

Por, a e dalloni dot se kush është fëmija në foto?

 

Bëhet fjalë për Ardit Gjebrean, i cili ka publikuar këtë foto në llogarinë e tij në Instagram, kohë më parë.

“Kur mbusha një vjeç, mund të isha bërë edhe aktor humori dhe atë fytyrë”- shkruante Gjebrea atë kohë.

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here