E mbani mend Tomkën, ja si duket ai sot (FOTO)

0

 

 

‘Tomka dhe shokët’ e tij ka qënë një film shumë i dashur për fëmijët e viteve ’77.

Një tjetër sukses i regjisores së madhe Xhenfizo Keko, por që nxori në pah dhe aftësinë e një aktori të vogël Enea Zhegu (Tomka). As Zhegu nuk e ka vazhduar rrugën e vështirë e të bukur të aktrimit.

 

I ftuar në emisionin Top Show, Enea Zhegu tregoi se ishte tërheq nga bota e aktrimit dhe ka jetuar jetën e tij jashtë Shqipërisë.

 

&nbsp

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here