E diela shqiptare – Rrefehet Timo Flloko…me poezi!

0

Një artist i madh universal që për një orë në Tv Klan, me talentin, kulturën dhe modestinë e tij emocionuese dhe fisnike, u kujtoi njerëzve se edhe në këto kohë të vështira, jeta duhet të ketë një qëllim dhe një kuptim. Faleminderit i dashur Timo! Faleminderit Profesor! Faleminderit mik i lashtë!

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here