DOKTORI DHE PACIENTI (HUMOR) – PARODISTET E VLORES – VIDEO NGA AKTORET SHQIPTARE

0

 

Buzqeshjet dhe të qeshurat me lot që na kanë dhuruar me humorin e tyre, artin e tyre të bukur dhe të veçant për nga mënyra e sjelljes me aq thjeshtësi dhe madheshti njëkohesisht, i ka shndërruar në feniks të humorit dhe artit të bukur shqiptar.

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here