Dëshira e fundit nëse do v disje nesër? Ja si u përgjigj Xhevdet Feri 14 vite më parë te “Zonë e lirë”

0

 

 

Një intervistë e kthyer nga arkiva e emisionit “Zonë e lirë”, tregon sesi dukej aktori i ndjerë Xhevdet Feri 14 vite më parë. Tre pyetje të shkurtra të moderatorit Arjan Çani që marrin përgjigje të shpejta dhe të sinqerta nga Feri. Dhe dëshira e tij, nëse do të ikte nga kjo botë, është plotësuar

Intervista:

Zhgënjimi më i madh?

S’më kanë lënë të studioja atë që doja, doja të studioja për arkitekturë.

Takimi i parë me dashurinë?

Nuk më korrespondon takimi i parë i dashurisë me takimin e parë me të dashurën. Në vit të parë në fakultet.

Dëshira e fundit nëse do të vd isje nesër?

Padyshim do të ishte diçka për ata që do të mbeten pas nesh.

Aktori i mirënjohur u nda nga jeta një ditë më parë pasi humbi betejën me një sëmundje të rëndë, në moshën 59-vjeçare./ Tiranapost

 

Δημοσιεύτηκε από ZONE E LIRE στις Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2020

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here