‘Çfarë nuk ju punon më si dikur’? Kejvina vë në siklet Parodistët e Vlorës

0

 

 

Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agroni janë të ftuar sot në “Xing me Ermalin”, ku me batutat e historitë që kanë treguar i kanë bërë të gjithë të qeshin, por siç dihet pyetja më pikante vjen nga Kejvina e cila i ka vënë në siklet sot të ftuarit.

 

“Çfarë nuk ju punon më si dikur në shtëpi?”, i pyeti Kejvina Afrimin dhe Agronin të cilët fillimisht u habitën nga pyetja dhe qëndruan pa folur.

 

Pasi u mendua pak, Agroni u përgjigj: “Grirësja e mishit”.

 

“Pajisjet elektronike në fakt janë vjetëruar duhet t’i ndërrojmë”, tha Afrimi.

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here