“Bobo ç’më bëre”, Rita Lati lë pa fjalë Rudina Magjistarin me veprimin e saj në mes të emisionit

0

Aktorja e dashur e humorit, Rita Lati ishte e ftuar së fundmi tek emisioniu “Rudina”, së bashku me motrën e saj, Nora Rusi. Gjatë emisionit, Rita i shprehu Rudinës respektin që ka për të dhe vendosi ta surprizojë me një këngë.

“Ti për ne je e mira mbi të mira, jo për Ritën dhe për Norën, por për të gjithë, të gjithë ne që të duam kaq shumë. Unë do e shprehja kështu si labe”, – tha Rita.

“Moj Rudina me lezete, bobo ç’më bërë për vete”, – këndoi aktorja.

Rudina: Po të kishim edhe publikun do ia kishim marrë valles.

Rita Lati: Po thashë, do ia këndoj dy llafe.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here