Arti në zi: Shuhet aktori i njohur shqiptar

0

Është bërë e ditur se pas një sëmu ndjeje të rëndë ka ndë rruar j etë aktori dhe producenti i njohur Selatin Ademi. Lajmin për ndarjen nga je ta të aktorit e ka bërë të ditur vëllai i tij përmes një postimi në Facebook.

”Njoftoj shokët dhe dashamirët se pas një sëmu ndjeje të rëndë, ndë rroi je të vëllau ynë”, shkruan vëllai i aktorit dhe producentit.

Ademi ishte i njohur për rolet e tij në filmat si ”Cheaters” dhe ”Dhurata e Zotit”.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here