Monday, July 4, 2022

Filma Shqiptarë

FILMI “ZONJA NGA QYTETI”

    P:Kinostudioja “Shqiperia e Re”, Tirane, 1976. S: Ruzhdi Pulaha: R: Piro Milkani: O: Lionel Konomi: Pi: Arben Basha: M: Agim Krajka: Z: Asim Raxhimi:...

Teater

Humor

Muzikë

Më të shikuarat

Yllka Mujo dhe Princeshë Elia fotografohen në rrugë, veshja e tyre...

    Aktorja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun, Yllka Mujo dhe bashkëshortja e princit Leka, princeshë Elia Zaharia janë fotografuar së fundmi së...
Loading...

Portret Aktori

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Permbajtja mbrohet!